Restaurace

Máme zavřeno do 1.4.2023

Možnost rezervací do 1.4.2023 minimálně 15 osob.

Vítejte

Jaroslav-Obermann

 

Vítáme Vás na stránkách našeho rodinného statku, kde již s několikaletou zkušeností pořádáme oslavy a svatby na přání, provozujeme restauraci a také ubytování.

 

Máme zde i galerii a kouzelnou přírodu. Preferujeme osobní přístup a rodinnou atmosféru. Každou akci bereme jako individuální záležitost.

 

Na přáních a detailech se domluvíme. Přijeďte se podívat, volejte, pište.

Těšíme se na Vás

 

Novinky

Momentálně nepořádáme žádnou akci

Naše služby

Ubytování
Ubytování Nabízíme stylové ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích.
Svatby a Akce
Svatby a Akce Společenské a sportovní akce na klíč.
Galerie
Galerie Výstavy, vernisáže atd...

Z naší fotogalerie

Hosté nás hodnotí 4.5 z 5

Gabriel Rysavy Gabriel Rysavy

Výborná plznička (kvalita prý průběžně kontrolována, je to znát 👍) a jídla. Pro cyklisty ideální zastávka. Velice milý personál. Příjemné posezení uvnitř a na terase s krásným výhledem do přírody.

před 4 měsíci


Jit Jit

Neurazí ani nenadchne. Ceny přívětivé a jídlo nebylo nejhorší a prostředí moc hezké. Vytýkám jen obsluhu… pravděpodobně náctiletí brigádníci, což by vůbec nevadilo, kdyby vystupovali alespoň trochu profi. Opravdu nepotřebujeme během jídla poslouchat jejich “bordel” jak u školní skupiny. Ale na druhou stranu obsluha byla rychlá 👍

před 8 měsíci


Karel Sajvera Karel Sajvera

Restaurace ve stylu starý statek. Příjemná a pozorná obsluha. Kuchyně nabízí tradiční česká jídla. Plzeňské pivo výborně ošetřené, gulášová polévka z divočáka i vývar s játrovými knedlíčky jako "od maminky". Španělský ptáček, kterého jsem ochutnal, byl výborný a vepřové výpečky s bramborovým knedlíkem také mohu doporučit. Určitě vyzkoušejte!

před 8 měsíci


Běžná otevírací doba

Zavřeno do 1.4.2023
Aktualizováno 16.01.2023